Om oss

Emterfors El Entreprenad AB

Postadress:
Danvikcenter
Hästholmsvägen 28
13130 Nacka

Fakturauppgifter:

Org.nr: 556519-9857

Pdf-fakturering: LEVFA@EMTERFORSEL.SE

GLN Nummer: 7365565199853


Christer Emterfors - CEO

08-7406165

070-7583046

christer@emterforsel.se

null


Jimmy Wiklund - COO

08-7406165

070-7125301

jimmy@emterforsel.se

null


Christopher Riikonen - Ledande Montör

08-7406165

christopher@emterforsel.se

null


Ricardas Skruibis - Tekniker

08-7406165

ricardas@emterforsel.se

null


Thomas Björk - Tekniker

08-7406165

Tomas@emterforsel.se


Jimmy Holappa - Tekniker
08-7406165

Jimmy.h@emterforsel.se

759bb295-1ac8-413e-9b0a-dd7c34e01f26jpg


Andreas Johansson - Tekniker
08-7406165

Andreas@emterforsel.se

15f763b9-e857-4440-9cd6-c4fb7e65e78djpg

Monica Emterfors - Delägare

8c65e09f-a460-4a17-8164-4c42ad593af9jpeg