Emterfors El Entreprenad AB


Fakturauppgifter:

Org.nr: 556519-9857

Pdf-fakturering: LEVFA@EMTERFORSEL.SE

GLN Nummer: 7365565199853



Christer Emterfors - VD/ägare

null

070-7583046

christer@emterforsel.se


Jimmy Wiklund - Arbetsledare/it-ansvarig

null

070-7125301

jimmy@emterforsel.se


Christopher Riikonen - Tekniker

null

070-7677456

christopher@emterforsel.se


Ricardas Skruibis - Tekniker

null

073-7833741

ricardas@emterforsel.se


Thomas Björk - Tekniker


070-7130338

Tomas@emterforsel.se


Povilas Skruibis - Tekniker

221b6f71d4de4d1d838429bd6b60b93ajpeg

073-9380284

Paul@emterforsel.se


Monica Emterfors - Delägare

8c65e09f-a460-4a17-8164-4c42ad593af9jpeg