Om oss

Emterfors El Entreprenad AB

Fakturauppgifter:

Org.nr: 556519-9857

Pdf-fakturering: LEVFA@EMTERFORSEL.SE

GLN Nummer: 7365565199853


Christer Emterfors - CEO

070-7583046

christer@emterforsel.se

null


Jimmy Wiklund - COO

070-7125301

jimmy@emterforsel.se

null


Christopher Riikonen - Tekniker

christopher@emterforsel.se

null


Ricardas Skruibis - Tekniker

ricardas@emterforsel.se

null


Thomas Björk - Tekniker

Tomas@emterforsel.se



Povilas Skruibis - Tekniker

Paul@emterforsel.se

bb049ca7-76a5-46b5-9140-f0034f340883jpeg


Jimmy Holappa - Tekniker

Jimmy.h@emterforsel.se

759bb295-1ac8-413e-9b0a-dd7c34e01f26jpg


Mattias Sulander - UE Tekniker

08f5ff30-dd76-4fd2-9e9a-6c3c1ba867b8jpeg


Erik Sulander - UE Tekniker

f6ae80a4-c249-43be-84c3-8ba47f8000eajpeg

Ulf Wåhle - UE Tekniker

engladkontaktvitaogonpng


Peter Östlund - UE Tekniker

engladkontaktvitaogonpng

Monica Emterfors - Delägare

8c65e09f-a460-4a17-8164-4c42ad593af9jpeg